KIRSAL KALKINMA PROGRAMI (IPARD) YEDİNCİ BAŞVURU ÇAĞRISI YAYINLANDI

Yazı Boyutu :
KIRSAL KALKINMA PROGRAMI (IPARD) YEDİNCİ BAŞVURU ÇAĞRISI YAYINLANDI27 Ağustos 2012 Pazartesi 17:14

Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı - Kırsal Kalkınma (IPARD) Bileşeni Altıncı başvuru çağrı ilanı 24.08.2012 tarihinde TKDK tarafından ilan edilmiştir.

Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı - Kırsal Kalkınma (IPARD) Bileşeni Yedinci Başvuru Çağrısı 24.08.2012 tarihinde TKDK tarafından ilan edilmiştir.
Program ile Türkiye’nin katılım öncesi dönemdeki ihtiyaçlarını dikkate alarak, sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için kapasite oluşturulması hedeflenmekte ve işletmelerin Avrupa Birliği standartlarına yükseltilmesi amaçlamaktadır.
Program kapsamında belirlenen öncelik eksenlerinde ve illerde uygulanacak olan projelere hibe desteği sağlanacaktır. Hibe desteği talep edilecek projelerin yatırım süreleri tek taksitli olarak planlanmış ise 7 ay, birden fazka taksit olarak planlanmış ise 1 Eylül 2014 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Başvurular 01.10.2012 tarihinden itibaren 24.10.2012 tarihi saat 21.00’a kadar yapılabilecektir
AYC Danışmanlık olarak, yukarıda belirtilen proje çağrısına ilişkin proje yazımları, uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Proje yazım konusunda bizimle iletişime geçmek için bağlantıyı izleyiniz…

DİĞER HABER BAŞLIKLARI
©© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM BİLİŞİM