IPARD 11. BAŞVURU ÇAĞRI İLANI YAYINLANDI

Yazı Boyutu :
IPARD 11. Başvuru Çağrı İlanı Yayınlandı26 Temmuz 2013 Cuma 10:05

Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı - Kırsal Kalkınma (IPARD) Bileşeni 11. Başvuru Çağrı İlanı 26.08.2013 tarihinde TKDK tarafından ilan edildi.

AYC Danışmanlık IPARD 11. Başvuru Çağrısı kapsamında hazırlanacak projelere danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Bu kapsamda;

Küçükbaş-Büyükbaş Süt Hayvancılığı, Küçükbaş-Büyükbaş Et Hayvancılığı, Süt İşleme Yatırımları, Et İşleme Yatırımları, Kesimhane Yatırımları, Meyve ve Sebzelerin İşlenmesi Yatırımları, Su Ürünlerinin İşlenmesi Yatırımları, Arıcılık ve Bal Üretimi Yatırımları, Tıbbi Aromatik Bitki Üretimi ve İşlenmesi Yatırımları, Süs Bitkisi Yetiştiriciliği, Yöresel Ürünlerin Ticarileştirilmesi, El Sanatlarının Ticarileştirilmesi, Otel ve Pansiyon Yatırımları, Lokanta, Pastane, Kahvaltı Yerleri ve Yemek Çadırı Yatırımları, Çiftlik Ürünleri Tanıtım Standları Yatırımları, Halı Saha Yatırımları, Açık Yüzme Havuzu Yatırımları, Rafting Parkuru Yatırımları desteklemektedir.

31.10.2013 tarihine kadar ki müracaatlar için detaylı bilgi ve proje danışmanlık hizmetleri konusunda firmamızla temasa geçebilirsiniz.

 


DİĞER HABER BAŞLIKLARI
©© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM BİLİŞİM