DESTEK TAKİP ALTIN PAKET ABONELİĞİ

Yazı Boyutu :
  Destek Takip Altın Paket Aboneliği26 Temmuz 2013 Cuma 12:25

destektakip.com, dünyanın desteğini size sunmak için kuruldu. Ulusal ve uluslararası tüm teşvikler; bütçeleri, açıklamaları, orijinal ve sadeleştirilmiş mevzuatları, başvuru formları ve tüm detaylarıyla destektakip.com da.

Bugün, sayıları yüzü aşan ulusal ve uluslararası kurum tarafından, toplamda milyarlarca TL ile ifade edilebilecek bir fon ve destek olanağı mevcut. Fakat çok farklı kurumlar tarafından verilen destekleri takip edip başvurabilmek için yoğun bir mesai, emek ve tüm bunların yanında mevzuat bilgisi gerekiyor. Çoğu kişi ve kurum, böyle desteklerin varlığından haberdar olsa da işte bu süreçlerin bir aşamasında takılıp kalıyor. Çünkü bu kadar teknik ve kompleks bir konuda kılavuzsuz yolculuk gerçekten de zor.

İşte, bu gerekçelerle oluşturulan destektakip.com, AYC Danışmanlık tarafından sunulan bir hizmettir.

15 yıllık tecrübe ve birikimle oluşturulan destektakip.com, sadece desteklerin derlendiği statik bir ağ değil, sürekli güncellenen, teknik destek dışında soru sorarak danışmanlık hizmeti de alabileceğiniz tam donanımlı bir destek sistemidir.   

DESTEK TAKİP ABONELİK PAKETLERİNDEN:

İŞLETME (ALTIN) PAKETİNDE: İşletmeler; Mevzuat, Haber, Soru Sor, Sesli Danışma, Raporlama gibi hizmetlerden faydalanabileceklerdir.

İŞLETME (ALTIN) PAKET ÜCRETİ (TL-KDV HARİÇ)

1 YILLIK  1.000TL’dir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1)Kredi Kartı ile ödeme

2)Banka hesabına havale yapmak

3)Posta Çeki hesabına ödeme.


DİĞER HABER BAŞLIKLARI
©© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM BİLİŞİM