Çok Katılımlı Eğitim

Firmamızın teşvik sistemine yönelik özel bir eğitim programı bulunmaktadır. "Yatırım ve Üretim Döneminde Destek Planlaması, Tüm Devlet Destekleri ve Teşvik Uygulama Sistemi" isimli eğitimizde işletmelerimizin yatırım ve üretim sürecinde kararlarına etki eden unsurlardan Devlet Destekleri ve Teşvik Sistemine ilişkin bilgiler sistematik bir şekilde aktarılmaktadır.
 
Teşvik mevzuatlarındaki güncel değişikliklere bağlı olarak, ihtiyaç duyulan başlıklarda talep edilmesi halinde özel eğitim içeriği oluşturularak hizmet verilebilmektedir.
 
Mevzuatın yoğunluğu ve dağınıklığı, mevzuatta meydana gelen değişiklikler ve bunların takip edilmesindeki zorluklar sebebiyle, yatırım ve üretim sürecinde yer alan destek yararlanıcılarının çoğu zaman kafası karışmaktadır. Bu noktada eğitim programımız, katılımcılara destek ve teşvikler konusunda geniş bir bakış açısı kazandırmaktadır. Bu şekilde tüm desteklerin ne anlam ifade ettiği, nasıl yararlanılacağı, ne zaman müracaat edilmesi ve desteklere ilişkin neler yapılması gerektiğinin bilgisini aktarılmaktadır. Yararlanıcıların destek planlaması yapmasına olanak sağlanmaktadır.
 
Eğitimler zaman zaman firmamızın organizesi ile düzenlendiği gibi çeşitli eğitim kurumları, odalar, sivil toplum kuruluşlarının organizesi ile de gerçekleşmektedir.

©© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM BİLİŞİM