AYC Hakkında

AYC DANIŞMANLIK “Yatırım, Üretim, İhracat-İthalat, Satış ve Pazarlama, Finans, Ar-Ge ve Markalaşma, kısaca firmaların bulunduğu her konumda, ihtiyaçları olan Devlet Teşvikleri ve Destek Uygulamalarında sürekli ve sonuca odaklı hizmetler vermek” temel amacıyla 2004 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

AYC DANIŞMANLIK kurulduğu tarihte 7 yıllık mevzuat bilgisi ve uygulama tecrübesine sahip, yatırım, dış ticaret, destek mekanizmaları ve uygulamaları konusunda uzman profesyonel bir ekip ile faaliyetlerine başlamıştır. Halen 20 yılı bulan mevzuat bilgisi, uygulama tecrübesi ve Ankara ve Konya ofisleri ile yurtiçi ve yurtdışına yönelik hizmet vermeye devam etmektedir.

AYC DANIŞMANLIK kurulduğu tarihten günümüze başta KOBİ’ler olmak üzere Tüm İşletmelere, Gerçek ve Tüzel Şahıslara, Belediyelere, Üniversitelere, Odalara ve Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sağlamıştır. Destek Mekanizmaları, Teşvikler, İnovasyon Ve Arge, Değer Zinciri, Kümelenme, Rekabet, Kalkınma, Sivil Toplum Projeleri gibi birçok başlıkta onlarca farklı sektörde bini aşkın noktaya hizmet üretmiştir.


©© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM BİLİŞİM