2012 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI 1. TEKLİF ÇAĞRISI AÇILDI

Yazı Boyutu :
2012 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI 1. TEKLİF ÇAĞRISI AÇILDI30 Nisan 2012 Pazartesi 16:04

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2012 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı 20.04.2012 tarihinde açıldı. Bu kapsamda proje yazımlarımız başlamıştır

 
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençliğin kişisel ve sosyal gelişimin desteklenmesi, gençlerin potansiyelleri gerçekleştirebilmelerine imkan sağlanması, gençlerin karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımlarının artırılması ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini hedefleyen projelerin desteklenmesi amacıyla 2012 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı 20.04.2012 tarihinde açıldı.
 
Program kapsamında beş temel öncelik belirlenmiş olup aşağıda belirtilen kurum ve kuruluşlar proje teklifi hazırlayabileceklerdir.
• Sivil toplum kuruluşları,
• Liseler ve üniversiteler,
• Kamu kurum ve kuruluşları,
• Mahalli idareler,
• Bağımsız spor federasyonları,
• Gençlik toplulukları.
 
Bu çağrı kapsamında desteklenecek projeler için Bakanlık mali katkısı en az 5.000 TL en fazla 250.000 TL olabilmektedir. Eş finansman zorunluluğu bulunmamaktadır. Proje teklifleri için son teslim tarihi 21 Mayıs 2012 olarak belirlenmiştir.
 
AYC Danışmanlık olarak, yukarıda belirtilen proje çağrısına ilişkin proje yazımları, uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Proje yazım konusunda bizimle iletişime geçmek için bağlantıyı izleyiniz…

DİĞER HABER BAŞLIKLARI
©© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM BİLİŞİM